Chcemy się rozwijać przez Twoje ciepłe słowo na nasz temat, ono ma najsilniejszą moc. Jeśli Ty doceniasz naszą pracę, powiedz o tym innym. Opłaci się. 
KIM SĄ AMBASADORZY NEWSME.PL?

To ludzie tacy jak Ty. Oczy szeroko otwarte, uszy wychwytujące to, co ważne, do tego myśląca głowa. Ludzie, którzy nie wahają się opowiadać o nas swoim przyjaciołom i znajomym. I którym newsme.pl z przyjemnością się za to odwdzięcza.

CO TO ZNACZY BYĆ AMBASADOREM NEWSME.PL?

To znaczy reprezentować newsme.pl w swojej społeczności (tutaj podpowiedź jak to robić) - w pracy, na studiach, wśród znajomych na Fejsie. Wszyscy, którym nas polecisz, będą mogli zamówić nasz bezpłatny newsletter poprzez link, który od Ciebie dostaną. Swojego linku szukaj na dole strony.

Być ambasadorem to także:

  • dzielić się przemyśleniami o naszych działaniach (podamy Ci specjalny adres mailowy do redakcji). Nie obrazimy się, jeśli nasza przyjaźń będzie szorstka. ;)

  • angażować się w projekty newsme.pl (marketingowe, komunikacyjne). Dlatego będziemy Cię zapraszać na totalny umysłowy sztorm, podczas którego rodzą się nowe pomysły. Sounds like fun!

  • zrobić dobrego selfiaka z kubkiem, który dostaniesz od nas w prezencie. I odpowiednio go (selfiaka, nie kubek) ohasztagować. ;)

CO ZYSKUJE AMBASADOR NEWSME.PL?

To może w punktach:

  • po pierwsze będziesz mieć bezpośredni kontakt z redakcją newsme.pl. Zaprosimy Cię do opiniowania naszych inicjatyw, jeszcze zanim ujrzą światło dziennie. Weźmiesz udział w zażartych dyskusjach, powiesz co myślisz, może nawet skrytykujesz. ;) Czyli jako pierwszy dowiesz się o naszych planach.

  • po drugie, będziesz mógł zabawić się w dziennikarza. Kiedy zaplanujemy wywiad, doślesz interesujące Cię pytanie, a my zadamy je naszemu gościowi (wywiady zawsze idą na naszego bloga).

  • po trzecie, Ambasadorzy newsme.pl to nasi partnerzy. A nasi partnerzy piją kawę z kubków newsme.pl. Kurier dostarczy. 

  • po czwarte, Ambasadorzy najbardziej aktywni w danym miesiącu zapraszani są na zamknięte spotkania z osobami świata sztuki, kultury, showbiznesu, z którymi (raczej) nie miałbyś szansy się spotkać i pogadać.

  • po piąte, redakcja newsme.pl złoży Ci życzenia urodzinowe. To będzie miłe, zobaczysz.

  • po szóste, jako pierwszy zostaniesz poinformowany o naszych ofertach pracy.

I jeszcze jeden mega dowód wdzięczności za to, że nas wspierasz: raz na kwartał wybranej spośród naszych Ambasadorów osobie przyznajemy stypendium na dowolny kurs językowy! O wyborze decyduje społeczność newsme.pl (tu znajdziesz regulamin).

Od CZEGO ZACZĄĆ?

O! Świetna decyzja. Użyj osobistego linku i zaproś 10 kolejnych osób do newsme.pl

Twój link znajdziesz tu:

Dziękujemy w imieniu wszystkich, którzy czekają na newsy w dobrej formie!

Jeśli coś trzeba doprecyzować, albo masz wrażenie, że tekst jest niejasny, pisz śmiało na:

ambasadorzy@newsme.pl