Przyspieszamy. My wszyscy. Czynności nakładamy jedną na drugą. A na każdą z nich mamy coraz mniej czasu. Jednocześnie w tym świecie szybkich aktywności, intensywnej pracy, doganiania własnych celów, chcemy wiedzieć. Chcemy mieć poczucie, że świat, który nas otacza, został przynajmniej w części przez nas rozpoznany.

Dlatego szukamy, czytamy, dopytujemy. Przeglądamy serwisy informacyjne, media

społecznościowe i dostępne w kawiarni gazety. Głowa nam pęka, bo trzeba jeszcze zapamiętać, co szef powiedział na zebraniu, że jutro bal karnawałowy w przedszkolu u córki oraz potwierdzić, że kawa umówiona przed tygodniem nadal aktualna.

A ważne wydaje się wszystko. Bo przecież PKB rośnie i premier mówi, że to dopiero początek. Bo kosz, do którego rząd wyrzuca kolejne obywatelskie ustawy zaczyna się przepełniać. Bo podobno gdzie jest świerk, tam jest kornik i to o niczym nie świadczy. Bo po świecie jeździ ponad 200 samochodów autonomicznych i tej branży nic już nie zatrzyma. Dziesiątki tematów, setki informacji, tysiące bodźców dziennie. I Twój światopogląd, który w oparciu o nie korygujesz.

A teraz wyobraź sobie poranek. Ten następny po dniu, w którym dowiedziałaś się
o newsme.pl. Godzina 7:30, siadasz z kawą, bierzesz komórkę. Otwierasz nasz newsletter i czytasz. Kilka minut i możesz błyszczeć w towarzystwie, przekonywać do własnych poglądów, albo po prostu WIEDZIEĆ, co się obecnie wokół Ciebie dzieje. W małym i dużym obrazku.

5 dni w tygodniu wybieramy dla Ciebie po 5 newsów. Tych najważniejszych. Nie tylko polityka, gospodarka, tematy społeczne, ale także najważniejsze doniesienia ze świata nauki, kultury i technologii. Te wyselekcjonowane 5 newsów podajemy Ci codziennie w dobrej formie. Bo Ty lubisz być w dobrej formie. Nasze newsy też to lubią.

To jeszcze nie koniec. Newsy podajemy Ci w szerszym kontekście. Tam, gdzie to możliwe, przytaczamy stanowiska wszystkich zaangażowanych stron. Bo Ty chcesz przecież wyrobić sobie opinię.  

 

Ale to dopiero połowa sukcesu. Często  idziemy o krok dalej i podpowiadamy, jak ten news wpływa na Twoje życie. I jeszcze jedno, nasze newsy są bardzo, bardzo krótkie. Tak krótkie jak czas, który możesz poświęcić na ich czytanie.

 

Newsme.pl to społeczność kobiet, które chcą wiedzieć. Choć czasu mają niewiele. Zdążysz podziękować. ;)