Sharing is Caring

Mega fajnie, że już za chwilę zostaniesz naszą Ambasadorką, opowiadając o newsme.pl przyjaciółkom i koleżankom. #wdzięczne

Żeby dopełnić dzieła ;) podaj na dole strony SWÓJ ADRES email (koniecznie TEN SAM, na który otrzymujesz nasz newsletter, NIE PODAWAJ w tym miejscu maila swojej znajomej). Zaraz potem zobaczysz swój osobisty link (do polecania newsme.pl właśnie). Korzystaj z niego. Inaczej nie będziemy wiedziały, ilu osobom o nas opowiedziałaś. A chcemy wiedzieć. Żeby najbardziej aktywnym móc się odwdzięczyć. ;)

Jak się odwdzięczymy? 

Poprosiłyśmy o wsparcie legendę, polską przedsiębiorczynię, a przy okazji kobietę, którą podziwiamy, Dr Irenę Eris. Bo wiadomo, że jak się działa razem, to więcej można. ;) I dlatego właśnie już od dziś otrzymujesz 20 proc. ZNIŻKI na całe zakupy w sklepie online (TUTAJ) na hasło "newsme" (aktywne do 1 lipca). Więc jeśli planowałaś zaopatrzyć się w jakieś kosmetixy przed wakacjami, szczęście Ci sprzyja.  ;)

ORAZ

3 nasze najaktywniejsze Ambasadorki zgarną zestawy kosmetyków z linii Aquality Dr Irena Eris (o wartości około 500 PLN każdy). Program Sharing is Caring trwa 3 tygodnie, więc co tydzień nagradzamy Czytelniczkę, która zatroszczy się o największą liczbę swoich przyjaciółek, koleżanek i znajomych. Polecając nasz newsletter. ;) Regulamin Programu znajdziesz TUTAJ.

© 2023 by EPS Marketing. Proudly created with Wix.com